APIE MUSMūsų standartai yra ženkliai aukščiau.

Jūsų atostogos ar kita išvyka neturi tapti stresu Jums ir Jūsų augintiniui. Todėl mes užtikriname aukščiausios kokybės gyvūnų apgyvendinimo ir priežiūros paslaugas.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

KAS MESFour Paws gyvūnų viešbučio komandą sudaro tikri profesionalai

Mes pastoviai stebime mūsų viešbutyje apsigyvenusius augintinius ir stengiamės užtikrinti jiems visapusišką komfortą, nežalodami jų psichikos ir gerovės.

Mūsų istorijos ištakos siekia 1981 m., kuomet buvo įsteigtas šunų veislynas ir prasidėjo mūsų veikla kinologijos pasaulyje. Gyvūnų gerovės centro bei viešbučio idėja buvo plėtojama apie 12 metų kol pagaliau 2018-aisiais duris atvėrė pirmasis Lietuvoje modernus, ekologiškas, 24/7 principu veikiantis naminių gyvūnų viešbutis. Esame įsikūrę gamtos apsuptyje, atokiai nuo miesto šurmulio. Galime pasidžiaugti 7 ha nuosava vedžiojimo teritorija, gaiviu pušyno oru, bei 65 a. ploto maudynėms tinkamu tvenkiniu.

PROFESIONALŪS DARBUOTOJAI

Viešbutyje dirba profesionalūs kinologai, kurie ne tik augina savo šunis, tačiau ir užsiima veisimu, prezentavimu ir netgi teisėjavimu parodose. Mes tikrai žinome, ką darome.

GYVŪNŲ SVEIKATA

Esant poreikiui – galime tinkamai pasirūpinti ir Jūsų augintinio sveikata. Mes užtikrinsime tinkamą vaistų administravimą ar net veterinaro priežiūrą. Turime ir dvi karantino patalpas, jeigu Jūsų augintinį dėl sveikatos rizikų reikėtų izoliuoti.

KĄ ATSIVEŽTI

Atsivežkite mėgiamus savo augintinio žaislus, gultą ar jo užtiesalą, dubenėlius, maistą ir pavadėlį su antkakliu. Būtinai paimkite ir augintinio skiepų pasą!

Į tam tikrus kambarius galite atvežti net… augintinio mylimą fotelį!

Icons-Pawsitive

MUMS RŪPI JŪSŲ AUGINTINIAI

Mūsų viešbutyje nėra narvų. Kiekvienas gyvūnas turi nuosavą kambarį, o didžioji dalis kambarių – izoliuotą pasivaikščiojimo kiemelį. Beje – laikas, praleistas kiemelyje, neįeina į bendrą pasivaikščiojimų skaičių, kuris nustatomas individualiai.

Icons-Pawsitive

JAUKI IR SAUGI APLINKA

Stresas yra vienas iš pagrindinių gyvūno psichiką formuojančių ir veikiančių faktorių. Dedame visas pastangas, kad Jūsų augintinis nepatirtų streso ir jaustųsi patogiai. Bendraujame su Jūsų augintiniais, vedžiojame, žaidžiame ir glostome (jei tai leidžiama) juos. Visai kaip namuose!

Icons-Pawsitive

TURIME MILŽINIŠKĄ PATIRTĮ

Gyvūnų viešbutyje Four Paws – katės gyvena atskirame nuo šunų pastate. Šunys nėra vedžiojami kartu su kitais (nebent jie yra iš vienų namų, gyvena viename kambaryje) ir niekada nesuleidžiame nepažįstamų šunų į vieną krūvą “pažaisti”. Tai – žingsnis iki nelaimės.

ŠIEK TIEK NUOTRAUKŲPažvelkite, kaip pas mus nuostabu!

MŪSŲ GALERIJAPažvelkite iš arčiau

https://www.fourpaws.lt/wp-content/uploads/2020/07/MG_5525_SJ.jpg
VIDUJERegistratūra
https://www.fourpaws.lt/wp-content/uploads/2020/07/MG_5872_SJ.jpg
VIDUJEBėgimo takelis
https://www.fourpaws.lt/wp-content/uploads/2020/07/MG_5549_SJ.jpg
LAUKEPagrindinis pastatas
https://www.fourpaws.lt/wp-content/uploads/2020/07/MG_5678_SJ.jpg
VIDUJEKoridorius su kambariais
https://www.fourpaws.lt/wp-content/uploads/2020/07/MG_5570_SJ.jpg
LAUKEVIP lauko kiemelis
https://www.fourpaws.lt/wp-content/uploads/2020/07/MG_5633_SJ-1.jpg
VIDUJEDalis mūsų pasiekimų
Adresas
Saulėlydžio g. 1A, Užilgių kaimas, Trakų rajonas
+370 618 44555
24 val. per parą, 7 dienas per savaitę
Naujienlaiškis

    Sukurta su ♥ studijoje NeieskokSlieku.lt | 2020 © UAB Vilnoja LT